Ubytování

Chalupa nabízí ubytování pro až 10 osob. Pro co největší komfort ubytování doporučujeme maximálně 8 osob.

Kuchyň

Chalupa disponuje prostornou kuchyní spojenou s velkým obývacím pokojem. Plně vybavená kuchyň nabízí velkou lednici s mrazákem, indukční desku se 4 plotýnkami, myčku na nádobí, mikrovlnnou troubu a horkovzdušnou troubu na pečení. Pro Vaši ranní kávu je vám k dispozici Nespresso kávovar a rychlovarná konvice KitchenAid. Snídani pak může pomoci obstarat topinkovač, či kontaktní gril. Kuchyně je vybavena přesně dle Vašich potřeb, tak aby Vám při vaření nic nechybělo.

Obývací pokoj

V obývacím pokoji se nachází velká pohodlná rozkládací pohovka, křeslo, knihovna s turistickými průvodci po Vysočině, stolními hrami a knihami. Kachlová kamna Vás ohřejí nebo jen dokreslí večerní atmosféru. Je zde i velká smart TV s aplikací O2TV se zpětným zhlédnutím a rozšířeným sportovním balíčkem, případně pak streamovací služby Netflix, VOYO a Disney+. Ve všech místnostech chalupy je Wi-Fi signál s velmi dobrým dosahem na zahradu.

Dětský koutek a pracovna

V 1. poschodí naleznete velmi prostorný hrací kout pro děti, plný hraček. Děti si zde mohou vyhrát se stavebnicí LEGO, autíčky, deskovými hrami, také je může zabavit pexeso nebo další hračky. K maximálnímu pohodlí u hraní jim také poslouží dvě velké lenošky.

Pro nenadálé případy na dovolené je zde zřízena i malá pracovna s pevným připojením na internet.

Koupelny

V přízemí se nachází stylová prostorná koupelna s proskleným sprchovým koutem, vyhřívanou podlahou a odkládacími prostory. Samostatně je k dispozici WC.

V 1. poschodí je druhá koupelna s vanou a toaletou. 

Ložnice

V 1. poschodí se nachází tři ložnice. Dvě ložnice disponují manželskou postel. Ve třetí ložnici jsou čtyři jednolůžkové postele. Na chodbě se nachází rozkládací postel pro dva. Složená slouží jako poklidné místo vhodné pro chvilky čtení. V případě potřeby je možné ještě rozložit pohovku v obývacím pokoji.

Zahrada

Velká zahrada za domem Vám poskytne kromě soukromí, také ohniště, zastřešený gril, či letní terasu. Na lavičce na předzahrádce si pak můžete u šálku dobré kávy vychutnat východ slunce. Pro dětské radovánky pak u nás máme postavené dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou a trampolínu, nejmenší pak jistě zabaví pískoviště. Zahrada chalupy je kompletně oplocena.

Parkování

K dispozici Vám během Vašeho pobytu budou také tři parkovací místa před chalupou, v případě potřeby je pak možné využít ještě čtvrté parkovací místo vedle chalupy.