Ubytování

Chalupa nabízí ubytování pro 8, maximálně 10 lidí. Pro komfortní ubytování doporučujeme 8 osob.

Kuchyň

Chalupa disponuje prostornou kuchyní spojenou s velkým obývacím pokojem. Plně vybavená kuchyň nabízí lednici s mrazákem, myčku na nádobí, mikrovlnnou troubu a horkovzdušnou troubu na pečení. Pro Vaši ranní kávu je vám k dispozici Nespresso kávovar a rychlovarná konvice KitchenAid. Snídani pak může pomoci obstarat topinkovač. Kuchyně je vybavena přesně dle Vašich potřeb, tak aby Vám při vaření nic nechybělo.

Obývací pokoj

V obývacím pokoji se nachází velká pohodlná rozkládací sedačka, křeslo, knihovna s turistickými průvodci po Vysočině, stolními hrami a knihami. Kachlová kamna Vás ohřejí nebo jen dokreslí večerní atmosféru. Je zde i velká smart TV se streamovací službou Netflix. Ve všech místnostech chalupy je Wi-Fi signál s velmi dobrým dosahem na zahradu.

Dětský koutek a pracovna

V 1. poschodí naleznete velmi prostorný hrací kout pro děti, plný hraček. Děti si zde mohou vyhrát se stavebnicí LEGO, autíčky, deskovými hrami, také je může zabavit pexeso nebo další hračky. K maximálnímu pohodlí u hraní jim také poslouží dvě velké lenošky.

Pro nenadálé případy na dovolené je zde zřízena i malá pracovna s pevným připojením na internet.

Koupelny

V přízemí se nachází stylová prostorná koupelna s proskleným sprchovým koutem, vyhřívanou podlahou a odkládacími prostory. Samostatně je k dispozici WC.

V 1. poschodí je druhá koupelna s vanou a toaletou. 

Ložnice

V 1.poschodí se nachází tři ložnice. Dvě ložnice disponují manželskou postel. Ve třetí ložnici jsou čtyři jednolůžkové postele. Na chodbě se nachází rozkládací postel pro dva. Složená slouží jako poklidné místo vhodné pro chvilky čtení. 

Zahrada

Velká zahrada za domem Vám poskytne kromě soukromí, také ohniště, zastřešený gril, či letní terasu. Na lavičce na předzahrádce si pak můžete u šálku dobré kávy vychutnat východ slunce. Pro dětské radovánky pak u nás máme postavené dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou nebo trampolínu, nejmenší pak jistě zabaví pískoviště. Zahrada je kompletně oplocena.

Parkování

K dispozici Vám během pobytu budou také tři parkovací místa před chalupou, v případě potřeby je pak možné využít ještě čtvrté parkovací místo vedle chalupy.