Ubytování

Chalupa nabízí ubytování pro 8, maximálně 10 lidí. Pro komfortní ubytování doporučujeme 8 osob.

Kuchyň

Chalupa disponuje prostornou kuchyní spojenou s velkým obývacím pokojem. V kuchyni se nachází lednice s mrazákem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a horkovzdušná trouba na pečení. Pro vaší ranní kávu je vám k dispozici Nespresso kávovar a rychlovarná konvice KitchenAid. Snídani pak může pomoci obstarat topinkovač. Kuchyně je vybavena přesně dle Vašich potřeb aby jste se v ní cítili jako doma. 

Obývací pokoj

V obývacím pokoji se nachází velká pohodlná rozkládací sedačka, křeslo, knihovna s turistickými průvodci po Vysočině, stolními hrami a knihami. Kachlová kamna dokreslí večerní atmosféru. Je zde i velká TV, koukat se můžete na Netflix nebo HBO GO, takže vám neuteče ani váš oblíbený seriál. Ve všech místnostech je zde Wi-Fi signál.

Dětský koutek a pracovna

V 1. poschodí naleznete velmi prostorný hrací kout pro děti, plný hraček. Děti si zde mohou vyhrát se stavebnicí LEGO, autíčky, deskovými hrami, také je zde může zabavit pexeso nebo další hračky. K maximálnímu pohodlí u hraní jim také poslouží dvě velké lenošky.

Pro nenadálé případy na dovolené je zde zřízena i malá pracovna.

Koupelny

V přízemí se nachází stylová prostorná koupelna s proskleným sprchovým koutem, vyhřívanou podlahou a odkládacími prostory. Samostatně je k dispozici WC.

V 1. poschodí je druhá koupelna s vanou a toaletou. 

Ložnice

V 1.poschodí se nachází tři ložnice. Dvě ložnice disponují manželskou postel. Ve třetí ložnici jsou čtyři jednolůžkové postele. Na chodbě se nachází rozkládací postel pro dva. Složená slouží jako poklidné místo vhodné pro chvilky čtení. 

Galerie

Prohlédněte si okolí i interiér chalupy