Chalupa Zemulka

Chalupa Zemulka

CENÍK

KOLIK TO U NÁS STOJÍ?

Co je v ceně: V ceně je zahrnuta spotřeba energií, včetně spotřeby dřeva. K dispozici vám bude k vašemu pobytu 10 sad ložního povlečení, včetně 10 ks ručníků, osušek a 2 předložek.  

V ceně je rovněž zahrnut místní poplatek obci z ubytování.  

Kapsle do kávovaru, tablety do myčky, toaletní papír, houbičky na umývání nádobí, základní koření si k nám vozit nemusíte, vše je zdarma a v ceně pobytu…😊 

Týdenní pobyt (7 nocí)

35 000 Kč/5000 den

Víkendový pobyt

13 000 Kč/6500 noc

Týdenní pobyt (7 nocí)

35 000 Kč/5000 den

Velikonoce

OBSAZENO

Vánoce/Silvestr

10 000 Kč/noc

Poplatek za psa

400 Kč/noc

Special this weekend

Záloha a vratná kauce

Na základě závazné objednávky bude zákazníkovi vystavena zálohová faktura se všemi náležitostmi. Zálohová faktura je splatná 10 dnů od vytvoření rezervace a činí 50% z celkové ceny pobytu, v případě jejího neuhrazení zaniká zákazníkovi nárok na rezervovaný termín. Po uhrazení zálohy vzniká zákazníkovi nárok na rezervovaný termín. Doplatek celkové ceny je nutné uhradit 30 dnů před začátkem pobytu. 

Před začátkem pobytu je rovněž nutné uhradit vratnou kauci, která činí 5000 Kč. Kauci je možné uhradit před začátkem pobytu na provozovatelův bankovní účet, či na místě při převzetí chalupy v hotovosti. Na částku Vám vystavíme příjmový doklad, na konci pobytu bude kauce po vyúčtování případných škod vrácena.

Special this weekend

Stornovací podmínky

Uhrazením zálohy host souhlasí s zde uvedeným podmínkami, vč. storno poplatků. Zrušení rezervace ze strany zákazníka musí být provedeno písemnou formou. V takovém případě se považuje smluvní vztah za ukončený a objednatel má právo na vrácení poměrné části zaplacené zálohy, snížené o storno poplatek v závislosti na termínu zrušení rezervace. (Následující stornopoplatky se vztahují pouze na rezervace přes kontaktní formulář)

  • 30 dnů a více před začátkem pobytu  —  storno poplatek 0% z celkové ceny pobytu  
  • 29 dnů a méně před začátkem pobytu — storno poplatek 100% z celkové ceny pobytu     

Počet dnů pro výpočet stornopoplatku se vypočítává od obdržení písemného ukončení rezervace až po začátek pobytu. 

Uhrazená částka za pobyt ponížena o storno poplatek bude v případě storna zákazníkovi vrácena do 10 dnů na jeho bankovní účet.